Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10454
  • P71-09391
  • Permanently valid
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 915,90 € * 3 238,90 € * (9,97% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 16 Core
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos Neribotas
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Windows Server 2022 m. yra nauja serverių operacinė sistema, ypač skirta didesnėms įmonėms. Ši serverio programinės įrangos versija, pagrįsta 10, suteikia dar daugiau saugumo ir galimybių teikti ir dalytis duomenimis, programomis ir sudėtinguose tinkluose, todėl atitinka aukščiausius reikalavimus. Be to, versijoje siūloma daugiau hibridinių funkcijų integravimo ir administravimo galimybių, taip pat virtualizavimo ir įvairių konteinerių našumo patobulinimų. Datacenter Microsoft Windows Services Datacenter Windows

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 Datacenter - patobulintas didelių tinklų saugumas

Windows Server 2022 Datacenter yra nauja Microsoft serverių operacinė sistema, specialiai skirta didesnėms įmonėms. Ši Windows 10 pagrįsta serverio programinės įrangos versija suteikia dar daugiau saugumo ir galimybių teikti ir dalytis duomenimis, programomis ir paslaugomis sudėtinguose tinkluose, todėl atitinka aukščiausius reikalavimus. Be to, Datacenter Edition versijoje siūloma daugiau hibridinių funkcijų integravimo ir valdymo parinkčių, taip pat virtualizavimo ir įvairių Windows konteinerių našumo patobulinimų.

Pagrindinė Windows Server 2022 Datacenter Edition tema - tinklo saugumas. Čia siūloma daug naujų funkcijų, taip pat esamų funkcijų išplėtimas ir optimizavimas. Tarp jų - naujausios transporto sluoksnio saugumo versijos TLS 1.3 naudojimas, taip pat nauja šifravimo per RDMA tinklus, naudojant SMB Direct, naudojant AES-128 ir AES-256, palaikymas.

Windows Server 2022 Datacenter Edition ypač dideliems duomenų centrams siūlo išplėstines duomenų ir programų virtualizavimo galimybes: geresnis mastelio keitimas, dar didesnis našumas ir veiksmingos saugumo funkcijos patikimai apsaugo juos kelių debesų aplinkoje.

Windows Server 2022 Datacenter Edition licencijavimas taip pat priklauso nuo branduolių skaičiaus - vienam serveriui reikia mažiausiai 16 branduolių. Prieiga naudotojams suteikiama naudojant kliento prieigos licenciją (CAL).

Wiresoft jau galite rasti Windows Server 2022 Datacenter Edition už palankią kainą kaip naudotą programinę įrangą, pasižyminčią visomis virtualizavimo galimybėmis, našumu ir saugumu. Daugiau informacijos apie naujas Windows Server 2022 Datacenter Edition funkcijas ir ypatybes rasite šioje apžvalgoje, taip pat tiesiogiai kreipkitės į Wiresoft darbuotoją.

Kas naujo Windows Server 2022 Datacenter?

Kaip ir jos pirmtakė, naujoji Microsoft serverių operacinės sistemos Windows Server 2022 versija vėl pagrįsta Windows 10, o tai reiškia, kad naudotojai taip pat ras vizualiai pažįstamą darbalaukio sąsają su visomis funkcijomis įprastoje vietoje. Naujajai Windows serverio programinei įrangai 2022 m. Microsoft taip pat suteikia 10 metų produkto palaikymo ir atnaujinimų pavidalu.

Palyginti su ankstesne versija, Windows Server 2022 serverio programinė įranga siūlo daug naujovių trijose svarbiose srityse: saugumo, taikomųjų programų platformos ir duomenų perkėlimo.

Visų pirma, Windows Server 2022 Datacenter versija vėl siūlo Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct ir Storage Replica bei Shielded Virtual Machines palaikymą, skirtą itin saugioms virtualizacijos infrastruktūroms kurti, su:

  • Palaikomas neribotas virtualių mašinų skaičius ir vienas Hyper-V kompiuteris vienai licencijai
  • Neribota saugyklos replika, skirta sinchroniniam ir asinchroniniam tomų replikavimui tarp serverių ar klasterių, kad būtų galima atkurti po avarijos
  • Hyper Converged Infrastructure, skirta programinės įrangos apibrėžtam kompiuterių, saugyklų ir tinklo funkcijų konsolidavimui klasteryje
  • Virtuali OSE (operacinės sistemos aplinka)
  • Apsaugotos virtualios mašinos (SVM)
  • Programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN)
  • Programine įranga apibrėžta saugykla (SDS)

Kitos Windows Server 2022 Datacenter Edition funkcijos

Be to, yra daugybė kitų funkcijų, kuriomis atsižvelgiama į padidėjusius sudėtingų tinklų eksploatavimo reikalavimus.

Didesnis Windows Server 2022 duomenų centro saugumas

Windows Server 2022 dabar turi naują daugiasluoksnę apsaugą, kad įmonių serveriams būtų užtikrinta visapusiška duomenų ir paslaugų apsauga. Be kita ko, tai užtikrina šios naujos funkcijos ir patobulinimai:

  • TPM 2.0 (Trusted Platform Module) - tai aparatine įranga pagrįsta saugykla, skirta kriptografiniams raktams apsaugoti, įskaitant sistemos vientisumo matavimą ir kodo patikimumo tikrinimą paleidžiant Windows serverį. Šis modulis taip pat naudojamas BitLocker disko šifravimui.
  • Apsaugoti pagrindiniai serverių procesoriai užtikrina programinės įrangos apsaugą, o dinaminė patikimos matavimo šaknies (DRTM) technologija palaiko įkrovos matavimą ir tikrinimą bei tiesioginės atminties prieigos (DMA) apsaugą, užtikrinančią izoliuotą tvarkyklių prieigą prie atminties.
  • Be to, Secured Core serveriai palaiko kodo vientisumą pagal VBS (virtualizacija pagrįstą saugumą) ir HVCI (hipervizoriumi pagrįstą saugumą). VBS naudoja įvairias aparatinės įrangos virtualizavimo funkcijas, kad sukurtų saugią atminties sritį, kuri yra atskirta nuo įprastos operacinės sistemos ir apsaugo serverį nuo rizikos, susijusios su kriptovaliutų kasybos atakomis.
  • VBS taip pat palaiko funkciją Credential Guard, skirtą naudotojo prisijungimo informacijai saugoti virtualioje talpykloje, prie kurios operacinė sistema neturi tiesioginės prieigos.
  • Pagal numatytuosius nustatymus Windows Server 2022 Datacenter įjungtos HTTPS ir TLS 1.3, kad būtų galima užmegzti saugius ryšius. TLS1.3 (angl. Transport Layer Security) - tai naujausia plačiausiai internete naudojamo saugumo protokolo, skirto duomenims šifruoti, versija, kuria užtikrinamas saugus ryšio kanalas tarp dviejų galinių taškų.
  • Secure DNS palaiko DoH (DNS-over-HTTPS), kai DNS užklausos šifruojamos naudojant HTTPS protokolą, kad būtų išvengta pasiklausymo ir manipuliavimo DNS duomenimis, o tai taip pat prisideda prie duomenų srauto saugumo.
  • SMB (Server Message Block) šifravimui naudojami AES-256-GCM ir AES-256-CCM standartai, kurie automatiškai naudojami Windows Server 2022, kai tik užmezgamas ryšys su kitu kompiuteriu, kuris taip pat palaiko šiuos standartus.
  • Šifravimas naudojant SMB Direct ir RDMA (nuotolinė tiesioginė prieiga prie atminties) užtikrina didesnį pralaidumą ir mažesnį vėlavimą Windows Server 2022 tiesioginėje saugykloje, saugyklos replikoje, Hyper-V ir SQL Server.
  • Windows Server 2022 Windows Server 2022 klasteriuose galima diferencijuoti CSV (Cluster Shared Volumes) ir SBL (Storage Bus Layer) šifravimo valdymą.

Konteinerių platformos Windows Server 2022 duomenų centre

Naudojant Windows Containers, Windows Server 2022 Datacenter taip pat yra įvairių optimizavimų, pavyzdžiui, programų suderinamumo ir Windows Container vartotojo sąsajos su Kubernetes.

  • Windows Containers atveju atvaizdo dydis sumažintas iki 40 %, todėl 30 % pailgėjo paleidimo laikas ir pagerėjo našumas.
  • Kubernetes naudojimas buvo patobulintas, suteikiant platesnį palaikymą mazgų konfigūravimo procesuose, taip pat IPv6 , taip pat įgyvendinant tinklo politiką naudojant atvirojo kodo programinę įrangą Calico.
  • Atnaujintame Windows Admin Center atnaujinime supaprastintas .NET programų konteinerių kūrimas.

Windows Server 2022 Datacenter Edition saugyklos ir migravimo paslaugos

Tarp daugelio Windows Server 2022 patobulinimų yra ir saugyklos perkėlimo paslaugos, todėl saugyklą lengviau perkelti į Windows Server, taip pat iš kitų šaltinio saugyklų į Azure. Windows Server 2022 saugyklos migravimo serverio orkestratoriuje dabar pateikiamos šios parinktys:

  • Vietinių naudotojų arba grupių perkėlimas į Windows Server
  • Saugyklos perkėlimas į / iš failover klasterių
  • Migravimas tarp atskirų serverių ir failover klasterių
  • Saugyklų perkėlimas iš Linux serverių naudojant atvirojo kodo programą Samba
  • Migravimas į Microsoft Azure tinklus
  • Migruoti NetApp CIFS serverius ir FAS masyvus į Windows Server

Kitos funkcijos:

  • Saugyklų taisymo atveju pritaikoma sparta dabar leidžia geriau valdyti duomenų sinchronizavimą: išteklius galima pasirinktinai skirti duomenų kopijų taisymui (atsparumas) arba aktyvių darbo krūvių vykdymui (našumas). Tai leidžia lanksčiau ir efektyviau valdyti klasterius.
  • Saugyklos magistralės spartinančioji atmintinė užtikrina saugyklą atskiruose serveriuose, sujungdama greitesnes laikmenas, pavyzdžiui, SSD arba NVMe, su lėtesnėmis, pavyzdžiui, HDD, ir taip pagerindama skaitymo ir rašymo našumą bei padidindama efektyvumą.
  • Dėl naujojo SMB suspaudimo nereikia rankiniu būdu suspausti failų juos siunčiant tinklu, todėl užimtuose tinkluose failus galima siųsti greičiau.

Atskiri Windows Server 2022 Datacenter patobulinimai

Be jau išvardytų patobulinimų, naujojoje Windows Server 2022 versijoje siūloma daugybė kitų optimizavimų, kurie taip pat didina serverių našumą:

  • AMD procesorių palaikoma Nested Virtualisation dabar suteikia daugiau galimybių aplinkoje paleisti Hyper-V virtualioje mašinoje (VM).
  • Microsoft Edge pakeičia Explorer. Edge yra pagrįstas Chromium atviruoju kodu, todėl užtikrina didesnį saugumą nei Internet Explorer.
  • Perdavimo valdymo protokolo (TCP) našumas pagerintas naudojant TCP HyStart++, kuris sumažina paketų praradimą, ir RACK (Recent ACKnowledgment), kuris sumažina retransliavimo trukmę (RTO) retransliavimo metu.
  • RSC (angl. Receive Segment Coalescing) optimizuoja Hyper-V virtualiųjų komutatorių našumą, sujungdamas paketus hipervizoriaus tinkle ir taip apdorodamas juos kaip didesnius segmentus. Tai, be kita ko, sumažina procesoriaus ciklų skaičių ir pagerina tinklo duomenų srauto našumą.

Techninės įrangos reikalavimai Windows Server 2022 Datacenter veikimui

Windows Server 2022 yra pagrįstas operacine sistema Windows 10. Kad būtų galima visapusiškai naudotis visomis šios serverio versijos funkcijomis ir užtikrinti serverio saugumą, pagrindinė techninė įranga turi atitikti toliau išvardytus būtiniausius reikalavimus. Kiti reikalavimai priklauso nuo atitinkamos sistemos konfigūracijos ir papildomai įdiegtų programų.

  • Procesorius: 1,4 GHz 64 bitų
  • Operatyvioji atmintis: 512 MB arba 2 GB serveriui su diegimo parinktimi darbalaukio ekranas
  • HDD: 32 GB laisvos vietos diske
  • Vaizdo plokštė ir monitorius: 1 024 x 768 taškų
  • Taip pat BIOS: UEFI sistema su saugia įkrovos sistema (UEFI 2.3.1c), skirta tam tikroms funkcijoms

Windows Server 2022 Datacenter licencijavimas

Serverio su Windows Server 2022 Datacenter Edition licencijavimas taip pat atliekamas naudojamai programinei įrangai pagal Microsoft licencijavimo taisykles, pagal kurias licencijos reikalavimui apskaičiuoti naudojamas branduolių skaičius. Taikomos šios nuostatos:

  • Windows Server 2022 Datacenter programinė įranga visada licencijuojama pagal faktiškai naudojamą fizinę aparatinę įrangą. Be fiziškai esančių pagrindinių procesorių skaičiaus, taip pat atsižvelgiama į virtualių serverių skaičių.
  • Vieno serverio licencija apima 2 fizinius procesoriaus branduolius.
  • Remiantis Microsoft licencijavimo taisyklėmis, visada remiamasi minimaliu 8 branduolių skaičiumi viename procesoriuje, net jei faktiškai esama aparatinė įranga turėtų turėti mažiau nei 8 branduolius.
  • Kiekviename fiziniame serveryje visada naudojami bent 2 procesoriai, todėl minimalus branduolių skaičius yra 16.
  • Jei serveriuose yra daugiau nei 16 branduolių, papildomi branduoliai turi būti licencijuojami su atitinkamais Windows Server 2022 Datacenter paketais.

Daugiau informacijos, pvz., apie Hyper-V egzempliorių, taip pat klientų - naudotojų ir galutinių įrenginių, kurie naudojasi Windows Server 2022 Datacenter, licencijavimą, teiraukitės Wiresoft darbuotojo. Wiresoft taip pat galima įsigyti atitinkamų Windows Server 2022 Datacenter licencijų / CAL.

Pirkite Microsoft Windows Server 2022 Datacenter kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje

Dabartinę MS Windows Server Datacenter 2022 Edition jau galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje. Šios naudotos programinės įrangos kaina yra mažesnė nei panašios naujos Windows Server Datacenter 2022 programinės įrangos kaina. Pirkdami naudotą programinę įrangą iš Wiresoft galite pasinaudoti šiais privalumais:

  • Įsigydami Microsoft Windows Server 2022 Datacenter iš Wiresoft, klientai gauna originalią vieną licenciją, kurią anksčiau įsigijo ir vėliau pardavė Wiresoft.
  • Perparduodant ši MS Windows Server 2022 Datacenter serverio licencija pažymėta kaip naudota, o naudota nereiškia, kad šios Windows Server programinės įrangos funkcionalumas yra apribotas arba kad ji iš tikrųjų buvo naudota.
  • Jei ankstesnis savininkas jau buvo įdiegęs arba aktyvavęs šią MS Windows Server 2022 Datacenter programinę įrangą, atitinkama licencija prieš parduodant Wiresoft buvo vėl ištrinta, kad atitinkama programinės įrangos licencija vėl būtų 100 % laisvai prieinama.
  • Siūloma MS Windows Server 2022 Datacenter programinės įrangos licencija, kaip ir kitos Wiresoft parduodamos naudotos Microsoft licencijos, nėra nei riboto naudojimo, nei riboto laiko bandomosios versijos, todėl jose nėra aktyvuoto licencijos rakto, bet tai yra programinės įrangos produktas, kurį įsigiję galite naudoti tik jūs patys.
  • Visas tokias naudotas programinės įrangos licencijas, kurias pirmiausia įsigijo Wiresoft, o paskui jas siūloma perparduoti, pavyzdžiui, šią MS Windows Server Datacenter 2022, prieš parduodant taip pat išbandėme, ar jos visiškai tinkamos naudoti.
  • Naudotos Microsoft Windows Server 2022 Datacenter programinės įrangos perpardavimo teisinis pagrindas yra galiojantys įstatymai, pagal kuriuos leidžiama parduoti, pirkti ir naudoti naudotą programinę įrangą.
  • Sėkmingai atlikus pirkimą, Windows Server 2022 Datacenter programa iš karto pasiekiama per elektroninį programinės įrangos pristatymą (ESD).
  • Todėl pirkdami naudotą licenciją, pavyzdžiui, Windows Server 2022 Datacenter Edition iš Wiresoft, galite būti tikri, kad visada perkate ir naudojate originalų ir teisėtą Microsoft produktą.

Jei turite daugiau klausimų dėl Microsoft Windows Server 2022 Datacenter kaip naudotos programinės įrangos ar kito MS Windows Server 2022 leidimo, taip pat senesnių MS Windows Server versijų ar kitos Microsoft programinės įrangos pirkimo, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbių forma. 

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos